AnimeConfession
April 20, 2024, 03:03:01 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Welcome to SMF For Free
 
  Home Help Search Arcade Gallery Links Staff List Calendar Login Register  

Daca ati fi in locul lui Inuyasha pe cine ati alege ?

Poll
Question: Pe cine alegeti dintre :
Kagome - 1 (33.3%)
Kikyo - 2 (66.7%)
Pa amandoua - 0 (0%)
Total Voters: 3

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Daca ati fi in locul lui Inuyasha pe cine ati alege ?  (Read 218 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Higurashi Kagome
Fledgling
*

Chi: 1
Posts: 10



View Profile
« on: September 16, 2007, 04:09:40 am »

Daca ati fi in locul lui Inuyasha pe cine ati alege ?Pe Kikyo sau pe Kagome ? Eu as alege-o pe Kagome, deoarece e frumoasa, inteligenta, curajoasa, puternica (m-am referit la faptul ca are c-am aceleasi puteri ca ale lui Kikyo )etc., iar Kikyo e fragila, deoarece e facuta din lut.Astept raspunsurile voastre  Smiley Smiley.
Report Spam   Logged


Afla si tu ce personaj esti - Anime-XG.ro

Share on Facebook Share on Twitter

ruxx
Administrator
BloodSucker
*****

Chi: 2
Gender: Female
Posts: 58



View Profile
« Reply #1 on: September 16, 2007, 07:29:23 am »

Eu as alege-o p Kikyo. E prima lui iubire si dupa atata timp inca nu a uitat-o. Sunt de parere k tine mult mai mult la ea decat la Kagome. Imi place sa cred k tine la Kagome pt k ii aminteste d Kikyo.  Kikyo a suferit f mult din cauza lui, iar Inu dak ar alege-o p Kagome cred k s-ar simti vinovat, ar simti k o tradeaza p Kikyo. Mie imi place mai mult d Kikyo si inteleg mai bine ceea ce simte si ce gandeste, cu toate  k si Kagome sufera enorm de mult cand vede k Inu ii da mai multa atentie celeilalte. Imi pare rau pt amandoua.
Report Spam   Logged



“Between men and women there is no friendship possible. There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.” (Oscar Wild)
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy